1 års medlemskab af Team Denmark FC

SKU 00000
£20.00
In stock
1
Product Details

1 års medlemskab af Team Denmark FC. Dermed kan du deltage i lørdagstræningen lige så meget du har lyst, samt du typisk får rabat til klubbens fester. Penge går kun direkte til klubbens, såsom vedligeholdelse af sportsudstyr, hjemmeside, m.m.

Når du går til betalingen skal du indtaste navn, email, osv. Ud fra disse informationer kommer du på medlemslisten. (Betalingen håndteres af et autoriseret firma, og vi kommer ikke til se dine kortinformationer.)

Disclaimer:
Team Denmark FC er en not-for-profit forening drevet på frivillig basis. Ved deltagelse i sportslige eller sociale arrangementer er der altid en risiko for fx sportsskader eller fysiske skader, skader på personlige ejendele eller bortkommelse deraf. Foreningen, bestyrelsen eller andre medlemmer, som hjælper med arrangementer kan ikke drages til ansvar for dette. Bestyrelsen forbeholder i sig øvrigt retten til at afvise personer, som efter bestyrelsen opfattelse opfører sig utryghedsskabende.

Save this product for later

© 2018 Team Denmark FC

Spørgsmål?